SSS

Sık Sorulan Sorulara Göz Gezdirin

SEO (Search Engine Optimization)

SEO, ilgili anahtar kelimelerle arama motorlarında daha üst sıralarda yer alarak bu kelimelere ait arama trafiğinde en yüksek ziyaretçi sayısına ulaşmayı hedefler. SEO çalışmaları ise bu bağlamda web sitelerini tüm yönleriyle arama motorlarına uyumlu hale getirerek ziyaretçilerine daha kolay ve hızlı ulaşabilecekleri bir web platformu sunmayı amaçlar. Bu yönüyle SEO, web sitelerinin daha anlaşılır, kolay kullanıma sahip ve ziyaretçiye aradığı şeyi verebilecek seviyeye gelmesine de yardımcı olur.

TEKNİK OPTİMİZASYON

Etiketleme, site içi linkleme, pingleme, 301-302-404 yönlendirme, hız ve index süresini azaltma gibi tüm teknik optimizasyonları yapıyoruz.

ÜRÜN GİRİŞİ

Ürünlerinizi beden, renk ve stok gibi tüm özellikleri ile birlikte sitenize aktarıyoruz.

ANAHTAR KELİME ANALİZİ

Anahtar kelime analizi ile hedef kitlenize uygun aranma hacmi yüksek kelimeleri belirliyoruz.

ARAMA MOTORU KAYITLARI

Sitenizin arama motorlarında görünür olması, indexlenmesi için site haritanızı arama motorlarına göndererek kaydınızı yapıyoruz.

PAZARYERİ

Pazaryeri (marketplace), internet üzerinde alıcıların ve satıcıların bir araya geldiği, ürün ve hizmet bilgilerinin listelenerek alım satımının sağlandığı ve diğer operasyonların kolaylaştırıldığı ödeme platformudur.

Böylece insanlar istedikleri ürüne ya da hizmete çok daha hızlı ve kolay bir şekilde erişebilme olanağına sahip olur. Ayrıca dijital ortamda çok daha fazla çeşit ve fiyat alternatifi bulunması alıcılar için büyük bir avantaj sağlamaktadır.

SABİT İÇERİK DÜZENLEME

Hakkımızda, Sıkça Sorulan Sorular, Yardım, İletişim, Sözleşmeler vb sitenizin footer alanında yer alması gereken statik içeriklerinizi oluşturuyoruz.

SOSYAL MEDYA GÖRSELLERİ

Sosyal medyada marka bilinirliğini sağlamak adına hesaplarınız için markanızı ve hizmetlerinizi yansıtan kapak görselleri tasarlıyoruz.

BACKLINK

Sitenize dışarıdan gelecek tüm referans ve tavsiye bağlantılarını oluşturuyoruz.

Aradığın Cevabı Bulamadın Mı? Bize Sor